Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
341 postów 3232 komentarze

mikstury bezmetki

1abezmetki - Bez Tabu. Wybrane, trudniej dostępne teksty, własne tłumaczenia i "widzimisie". Wyrażam i popieram tradycyjne poglądy lewicowe. Nie po drodze mi zarówno z liberałami , "nową lewicą", ad personam - chamstwem, fanatyzmem i polit-poprawnością

Erdogan Zadaje Kolejny Cios w Plecy...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Turcja odwołała ambasadorów z USA i Izraela z powodu wydarzeń w strefie Gazy. Prezydent Turcji podjął decyzję odwołania posłów z USA i Izraela w związku z wydarzeniami w strefie Gazy, gdzie w starciach zginęło ponad 50 osób.

 

Erdogan porównał działania Izraela w stosunku do Palestyńczyków z ludobójstwem
Turcja w związku z wydarzeniami w strefie Gazy wycofuje swoich ambasadorów w USA i Izraelu, w celu konsultacji, - oświadczył prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan. Jego słowa cytuje turecki kanał telewizyjny NTV.

"Odwołujemy ambasadorów z Waszyngtonu i Tel-Awiwu. Wzywamy na nadzwyczajny szczyt Organizacji Współpracy Islamskiej. Również, według  Erdogana, w Turcji od wtorku, 15 maja, rozpocznie się trzydniowa żałoba. A w piątek, 18 maja, na placu Enikapy ( Еникапы) w Stambule odbędzie się miting. "Mam nadzieję, że w niedzielę spotkamy się tam  — powiedział Erdogan - precyzuje agencja Anadolu. 14 maja w Stambule  odbyły się już masowe akcje i protesty.

Prezydent Turcji również nazwał działania Izraela w stosunku do palestyńczyków -ludobójstwem, a sam Izrael- państwem terrorystycznym. "Potępiam to ludobójstwo <...> Izrael —  to państwo terrorystyczne. 

Potępiamy również tych, którzy milczą w tej sytuacji", — oświadczył Erdogan

Więcej informacji na RBC:
14 maja,
https://www.rbc.ru/politics/14/05/2018/5af9f3f79a7947d3ec5872cc

Starcia Palestyńczyków z izraelską armią na granicy

Dyplomatyczne źródło  w siedzibie ONZ poinformowało w poniedziałek TASS  o nadzwyczajnym posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ w związku z zaostrzeniem sytuacji w sektorze Gazy z inicjatywy Kuwejtu. Według agencji, otwarte spotkanie może odbyć się 15 maja.

Protesty odbywają się w sektorze Gazy na tle przeniesienia ambasady amerykańskiej z Tel Avivu do Jerozolimy i 70-rocznicy powstania Izraela, z którą związany był transfer misji dyplomatycznej.Według najnowszych danych, w starciach na palestyńsko-izraelskiej granicy zginęły 52 osoby, a ponad 2 tys. zostało rannych.

Premier Izraela Benjamin Netanjahu skomentował akcje  koniecznością "ochrony  granic". "Będziemy nadal działać zdecydowanie, aby bronić naszej suwerenności i naszych obywateli", — powiedział Netanjahu .

USA obwinia odpowiedzialnością za śmierć ludzi w starciach w strefie Gazy  palestyński ruch HAMAS. "HAMAS celowo i cynicznie prowokuje [Izrael] do odwetu", — powiedział pierwszy zastępca rzecznika Białego domu Raj Szach.

Autor: Маргарита Девяткина.

-----------------------

Wybór,tłumaczenie i opracowanie: bezmetki
Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych materiałów:
dozwala się wyłącznie na darmowych
platformach elektronicznych, ze wskazaniem
adresu tekstu źródłowego i nick'a autora tłumaczenia.
    

 

 

KOMENTARZE

 • Krwawa Inwestycja w Niepodległość!
  http://www.palestinechronicle.com/wp-content/uploads/2018/05/Untitled-design-9-9.jpg

  Już 6-ty tydzień z rzędu, Palestyńczycy w strefie Gazy biorą udział w masowej akcji "Wielkiego Marszu Powrotu". Protestujący domagają się położyć kres dziesięcioletniemu oblężeniu i żądają poszanowania prawa międzynarodowego, zwłaszcza rezolucji 194 ONZ, domagającej się" Prawa Powrotu" dla palestyńskich uchodźców, wypędzonych ze swoich domów w 1948 roku.

  http://www.palestinechronicle.com/gaza-palestinians-attempt-cross-into-israel/

  (--)For the 6th week in a row, Palestinians in the Gaza Strip took part in the mass rallies of the ‘Great March of Return.’ Protesters demand an end to the decade-long siege and respect for international law, specially UN Resolution 194, which calls for the ‘Right of Return’ for Palestinian refugees expelled from their homes in 1948.(--)

  http://www.palestinechronicle.com/38539-2/
 • Cios w plecy?
  To nie jest cios w plecy, żadna to zdrada, a prawidłowa reakcja, jaką powinno się wykazać każde cywilizowane państwo, a przede wszystkim "katolicka" (nie zabijaj!) Polska.
 • @ 03:38:05
  Może ktoś zechce wyjaśnić nie-Lotnej aluzyjność tytułu i jego domyślnego adresata, - bo mnie "opata sie wziena i zadziała!" ;-)
 • @
  Narracja Państwa położonego w Palestynie.
  Za nocne walki w Strefie Gazy odpowiada Hamas, a za holokaust Polska.

  W przeciągu czterech lat , izraelscy żołnierze zabili 545 dzieci palestyńskich, a 1,5 tys. innych dzieci uczynili kalekami.
  Rzeź trwa, a świat milczy!

  https://pbs.twimg.com/media/DdN4TyiWAAEZfxt.jpg
 • @Husky 08:18:27 ;-)
  Czyli co - Ichnia: "Fuzzy logic "?

  "(---) Fuzzy logic is a form of many-valued logic in which the truth values of variables may be any real number between 0 and 1. It is employed to handle the concept of partial truth, where the truth value may range between completely true and completely false.[1] By contrast, in Boolean logic, the truth values of variables may only be the integer values 0 or 1.

  The term fuzzy logic was introduced with the 1965 proposal of fuzzy set theory by Lotfi Zadeh.[2][3] Fuzzy logic had however been studied since the 1920s, as infinite-valued logic—notably by Łukasiewicz and Tarski.[4]" (---)
  https://en.wikipedia.org/wiki/Fuzzy_logic
 • Erdogan
  I co na to wszystko "nasze" strategusy nad strategusami z PiS.
  Pewnie Palestyńczyków nazwą terrorystami, bandytami albo w najlepszym przypadku narodowcami, co wg. Brudzińskiego na jedno wychodzi.
  Jak strasznie daleko tym żydofilskim chłoptasiom z PiS do choćby tureckich mężów stanu.
 • @tańczący z widłami 09:31:02
  Były już społeczne manifestacje poparcia dla Palestyńczyków.
  Więc poparcie Żydków jest ryzykowne dla władzy.
 • Krol Północy?
  Ze zmyślonej baśni niejakiego Daniela spisanej w Babilonie Nemroda?
 • @tańczący z widłami 09:31:02
  Tym czasem niejaki,....

  Berl Lazar domaga się oczyszczenia sceny politycznej Rosji z antysemitów.

  Berl Lazar wystosował oficjalne pismo do rosyjskiego premiera Dmitrija Miedwiediewa, w którym domagał się zaprzestania szerzenia się antysemityzmu wśród polityków. Poinformował o tym Interfax.

  Powodem było zdarzenie, które miało miejsce w dniu 10 kwietnia podczas wewnętrznych wyborów w Jedynej Rosji w Czelabińsku gdy 67-letni emeryt Vladislav Vikhorev oskarżył Żydów o powodowanie wymierania narodu rosyjskiego.

  „My, Rosjanie, giniemy, ponieważ stoimy na drodze Żydom”, powiedział emeryt podczas debaty.
  W regionalnym oddziale partii ograniczyli się do ostrzeżenia o niedopuszczalności zniewag na tle etnicznym i postanowili nie wykluczać Wikhoreva z prawyborów.
  Rabin ma nadzieję, że premier, który jest również przewodniczącym Jedynej Rosji, będzie reagował na zdarzenia i podejmie skuteczne środki w celu „oczyszczenia rosyjskiej sceny politycznej z antysemitów i tych, którzy mają do nich pojednawcze nastawienie”.
  http://communitarian.ru/news/v-rossii/berl-lazar-trebuet-zachistit-politicheskoe-pole-rossii-ot-antisemitov_08052018
 • @kfakfa 10:49:39
  W ubiegłym tygodniu Izrael zaatakował kilkadziesiąt irańskich i syryjskich celów wojskowych w Syrii w odpowiedzi na rzekomy ostrzał rakietowy ze strony irańskich sił. Stosunki między Turcją i USA przechodzą kryzys spowodowany amerykańskim wsparciem dla siłom samoobrony syryjskich Kurdów (YPG).
  Ankara uważa YPG za ugrupowanie terrorystyczne powiązane z zakazaną w Turcji Partią Pracujących Kurdystanu. Waszyngton tłumaczy swoje działania walką z organizacją terrorystyczną PI.
  „Izrael przeprowadził już ponad 50 ostrzałów rakietowych Syrii, prowokując nową wojnę w regionie… Nie podobna wydać pozytywną ocenę tego rodzaju działaniom. Po co te ataki rakietowe? Jaki jest ich cel? Nie możemy potwierdzić ataków z terytorium Syrii w kierunku Izraela, które posłużyły za pretekst do przeprowadzenia nalotów na Syrię” — zauważył Erdogan.

  Erdogan omówił tę sytuację z prezydentem Iranu Hasanem Rouhanim. „Procesy nie zapowiadają nic dobrego na Bliskim Wschodzie. Należy w trybie pilnym podjąć kroki mające na celu zapewnienie pokoju w regionie. USA wysłały do Syrii 5 tys. ciężarówek z bronią. W Syrii lądowały 2 tys. samolotów z bronią na pokładzie. Po co taka ilość broni? USA prowadzą wyścig zbrojeń w regionie… Działania USA rozczarowują Turcję.
  Uważamy je za niebezpieczne, stanowiące zagrożenie dla pokoju w regionie. Strategie Waszyngtonu wobec sytuacji w regionie są niedopuszczalne” — podkreślił Erdogan.
  Wspólne kroki podejmowane przez Turcję, Rosję i Iran mają na celu zaprowadzenie pokoju w Syrii, Ankara nie potrafiła podjąć takich samych działań z państwami Zachodu. „Na przykład w toku operacji w Rakce USA działały wespół z terrorystami. Ankara sugerowała, by Waszyngton z tego zrezygnował, ale bezowocnie. A wówczas podjęliśmy wspólne kroki z Rosją, która wyraziła gotowość do prowadzenia z nami wspólnej walki z terroryzmem. Na dany moment operacja Turcji na północy Syrii prowadzona jest razem ze stroną rosyjską” — zakończył Erdogan.

  Izrael bombarduje Syrię której ,,broni” Putin świętujący dzień zwycięstwa Nataniachu w Moskwie.

  Czy Putin potępi działania Izraela?
 • @Oświat 11:01:39
  Ad"Izrael bombarduje Syrię której ,,broni” Putin świętujący dzień zwycięstwa Nataniachu w Moskwie.
  Czy Putin potępi działania Izraela?"

  -No właśnie.Brawo!
 • @1abezmetki 11:39:41
  a freshly delivered Russian Pantsir S1...

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=Z3wANsgkbOo

  Czy w tej maszynie bojowej Pansir S1 produkcji rosyjskiej świeżo dostarczonej do Syrii a zniszczonej izraelską rakietą siedzieli Syryjczycy czy Rosjanie?
  Jeśli Rosjanie, a można przypuszczać, że tego typu sprzęt nie od razu dostaje się w ręce Syryjczyków ze względu na konieczność przeszkolenia, co wymaga jednak czasu, to można zapytać.
  Czy Izraelczycy ze względu na szczególne relacje Natanjahu z Putinem mają szczególne prawa w mordowaniu nie tylko Palestyńczyków ale także rosyjskich żołnierzy?
 • @Oświat 13:38:18
  jaka jest wartość żołnierzy który stoją sobie na poboczu drogi i być może opowiadają kawały, zamiast siedzieć w kabinie i obserwować pole walki

  https://www.youtube.com/watch?v=jgnUuVZTv-s
 • @1abezmetki 07:20:22
  No proszę, a przy okazji się okazało, że jesteś zwyczajnym gburem. Nie wysilaj się, nikt nie musi mi tłumaczyć "aluzyjności tytułu", ktory tak czy owak jest niefortunny, bo "cios w plecy" to podstępna zdrada, która zazwyczaj wykańcza ( albo niemal wykańcza) przeciwnika. Jeśli już mowa o ciosie w plecy, to otrzymał go Erdogan próbą puczu i teraz, bardzo mądrze, po prostu wykorzystał sytuację, aby się odseparować od takich "sojuszników". Co, powtarzam, w pierwszym rzędzie powinna była uczynić Polska.
 • @Oświat 11:01:39
  //Czy Putin potępi działania Izraela?//

  never
 • Oto reakcja na tragedie w Palestynie
  Gazety Koszernej
  Onetu
  Newsweeka
  i totalnej opozycji

  https://pbs.twimg.com/media/DdOcQjdX0AA3kns.jpg
 • @Oświat 13:38:18
  Wydaje mi się, że gdzieś czytałem wzmiankę o tym, że rzeczony kompleks "Pantsir S1" był nieuzbrojony.
  To mogłoby tłumaczyć incydent.
 • @Lotna 14:17:03
  Za Lotną, przyznaję, nie przepadam...
  "Cios w plecy", to nadużywany wobec Erdogana, leitmotiv propagandy kremlowskiej. Oto garść przykładów. Jeśli mało, - "можем повторить"!

  «Очередной удар ножом в спину»: Эрдоган одобрил ракетный...
  Накануне Эрдоган заявил, что Турция поддержит возможную военную операцию США в Сирии. Это очередной удар ножом в спину, который свидетельствует о том, что идти на контакт с турками по каким-то вопросам — это крупный просчет.
  [Search domain sputnikbig.ru] sputnikbig.ru/mezhdunarodnoe-obozrenie/item/12594-ocher...
  Эрдоган Ударил В Спину | Tip.by
  Друг и союзник Путина — Эрдоган, надругаясь над антизападной осью Россия-Турция, через месяц запускает вместе с Алиевым Трансанатолийский газопровод (TANAP) в обход России, пишет сайт kasparov.ru со ссылкой на телеграм-канал. Еще один удар в израненную спину.
  [Search domain tip.by] https://tip.by/jerdogan-udaril-v-spinu/
  Эрдоган нанёс удар нам в спину. Чем ответим? » Военное...
  Должно быть заявление от представителей МО о том, что подлый удар в спину произошел в том числе и по нашей собственной вине в виду не качественного планирования боевого обеспечения боевой операции. Только тогда можно требовать сатисфакции от эрдоганов и прочих игилов.
  [Search domain topwar.ru] https://topwar.ru/86755-erdogan-nanes-nam-udar-v-spinu-chem...
  Эрдоган ударил в спину - Находки наших читателей - Усадьба Урсы
  Эрдоган ударил в спину t.me Друг и союзник Путина - Эрдоган, надругаясь над антизападной осью Россия-Турция, через месяц запускает вместе с Алиевым Трансанатолийский газопровод (TANAP) в обход России. Еще один удар в израненную спину.
  [Search domain ursa-tm.ru] ursa-tm.ru/forum/index.php?/topic/277064-erdogan-uda...
  Эрдоган наносит удар в спину - YouTube
  Эрдоган наносит удар в спину. Сергей Коваль. Загрузка... Ещё один удар в спину. Турция национализирует активы Газпрома [20/12/2016] - Продолжительность: 3:03 Аксиома 253 552 просмотра.
  [Search domain www.youtube.com] https://www.youtube.com/watch?v=AkksSD9sAlw
  ЭРДОГАН УДАРИЛ В СПИНУ - Народные новости Воронежа - МОЁ!
  Друг и союзник Путина - Эрдоган, надругаясь над антизападной осью Россия-Турция, через месяц запускает вместе с Алиевым Трансанатолийский газопровод (TANAP) в обход России. Еще один удар в израненную спину.
  [Search domain moe-online.ru] https://moe-online.ru/nn/worldnews/415425
  путин vs эрдоган (удар в спину 2) - YouTube
  Песня Эрдогана - Продолжительность: 1:09 griga12ru 45 178 просмотров. Путин тупит в ожидании Эрдогана - Продолжительность: 1:45 сверхдержава 325 297 просмотров.
  [Search domain www.youtube.com] https://www.youtube.com/watch?v=3XdNbvqP3Uw
  Эрдоган ударил в израненную спину - Новости - Дом 2 свежие...
  Эрдоган ударил в спину. Еще один удар в израненную спину. Телеграм-канал "СерпомПо": Новости с фронтов российско-турецкой дружбы update: 13-05-2018 (20:14) !
  [Search domain belok.net] https://belok.net/index.php?topic=125251.0
  Новые "удары в спину" от "друга" Эрдогана - Эдуард Коммунист
  В последнее несколько дней наш "друг" и "уважаемый партнер" Реджеп Эрдоган снова решил заняться своим привычным занятием - ударами в спину одному известному "великому гроссмейстер" и "мастеру многоходовочек".
  [Search domain eduard-456.livejournal.com] https://eduard-456.livejournal.com/840280.html
  Эрдоган ударил в спину | Все блоги | Блоги | Каспаров.Ru
  Друг и союзник Путина - Эрдоган, надругаясь над антизападной осью Россия-Турция, через месяц запускает вместе с Алиевым Трансанатолийский газопровод (TANAP) в обход России. Еще один удар в израненную спину.
  [Search domain www.kasparov.ru] kasparov.ru/material.php?id=5AF87100BADB9&section_id=...
  Эрдоган одобрил ракетный удар США по Сирии - Газета.Ru
  Накануне Эрдоган заявил, что Турция поддержит возможную военную операцию США в Сирии. Это очередной удар ножом в спину, который свидетельствует о том, что идти на контакт с турками по каким-то вопросам — это крупный просчет.
  [Search domain www.gazeta.ru] https://www.gazeta.ru/army/2017/04/07/10616039.shtml
  Эрдоган: удары Израиля по военным объектам Ирана в Сирии...
  Президент Турции заявил, что "Израиль постоянно терроризирует эту часть мира".
  [Search domain tass.ru] tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/5197235
  Удар в спину. Почему Путин два года не мог простить Эрдогана
  Сразу после инцидента президент России Владимир Путин назвал случившиеся «ударом в спину». «Дорогим другом» назвал его Эрдоган. Однако в самой Турции общего мнения о дружбе с Россией нет.
  [Search domain www.forbes.ru] forbes.ru/biznes/353349-udar-v-spinu-pochemu-putin-...
  Предательство Эрдогана: Турция строит газопровод в обход России
  Друг и союзник Путина - Эрдоган, надругаясь над антизападной осью Россия-Турция, через месяц запускает вместе с Алиевым Трансанатолийский газопровод (TANAP) в обход России. Еще один удар в израненную спину.
  [Search domain newizv.ru] https://newizv.ru/news/politics/14-05-2018/predatelstvo-erd...
  «Очередной удар ножом в спину» — Рамблер/новости
  «Очередной удар ножом в спину» от Эрдогана. Далее Это очередной удар ножом в спину, который свидетельствует о том, что идти на контакт с турками по каким-то вопросам — это крупный просчет.
  [Search domain news.rambler.ru] https://news.rambler.ru/articles/36561046-ocherednoy-udar-nozhom-...
  Эрдоган обвинил США и Израиль в дестабилизации обстановки...
  АНКАРА, 14 мая — РИА Новости. Удары Израиля по иранским объектам в Сирии и военная помощь со стороны США курдским формированиям в этой стране угрожают миру на Ближнем Востоке, заявил президент Турции Тайип Эрдоган, сообщает Sputnik.
  [Search domain ria.ru] https://ria.ru/syria/20180514/1520489406.html
  Ростислав Демчук: Еще один нож в спину Путину
  Президент Турции Реджеп Эрдоган воткнул еще один нож в спину Путину. Турция отменила безвизовый режим с Россией. Все цивилизованные страны мира на собственных примерах показывают, как надо действовать с Россией.
  [Search domain inforesist.org] https://inforesist.org/eshhe-odin-nozh-v-spinu/
  Эрдоган снова ударил Путина в спину
  Однако прежде планы Эрдогана шли вразрез со стратегией США, которые считают курдов проводниками своего влияния в Сирии. И сделано это, по всей видимости, ценой очередного «удара в спину» Москве.
  [Search domain putin24.info] putin24.info/erdogan-snova-udaril-putina-v-spinu.html
  Очередной «удар в спину» от Эрдогана | РУСЬ ПРАВОСЛАВНАЯ
  Таким образом, Россия получила очередной «удар в спину». Сразу после трагедии российского самолета, сбитого в Сирии по приказу Р. Эрдогана, Ильхам Алиев заявил всему миру о том, что «Азербайджан навсегда будет рядом с Турцией».
  [Search domain rusprav.tv] rusprav.tv/ocherednoj-udar-v-spinu-ot-erdogana-65317/
  Новые "удары в спину" от "друга" Эрдогана: serg07011972
  В последнее несколько дней наш "друг" и "уважаемый партнер" Реджеп Эрдоган снова решил заняться своим привычным занятием - ударами в спину одному известному "великому гроссмейстер" и "мастеру многоходовочек".
  [Search domain serg07011972.livejournal.com] https://serg07011972.livejournal.com/1609681.html
  Удар в спину. Почему Путин два года не мог простить Эрдогана
  Торг на крови: как «партнер» нанес «удар в спину». Тогда на учениях НАТО в Норвегии портреты Эрдогана и основателя Турецкой Республики Ататюрка были помещены в одном ряду с портретами врагов альянса.
  [Search domain finamz.ru] finamz.ru/2017/11/24/udar-v-spinu-pochemu-putin-dva...
  Драка Путина и Эрдогана: запечатлен знаменитый «удар в спину».
  В сети появился юмористический ролик, на котором президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган и президент РФ Владимир Путин дерутся в образе шаолиньских монахов. Ролик размещен на странице «TURAN ТV» в Facebook. На видео Эрдоган наносит Путину «удар в спину».
  [Search domain infokava.com] https://infokava.com/31778-draka-putina-i-erdogana-zapechatlen...
  Эрдоган Путин Удар В Спину
  эрдоган путин удар в спину. Sắp xếp theo. 24 ноября был сбит российский военный самолет Су-24. Этот «удар в спину», как охарактеризовал случившееся...
  [Search domain vnclip.net] https://vnclip.net/rev/эрдоган+путин+удар+в+спину/
  WikiLeaks нанес Эрдогану "удар в спину" / В мире / Независимая...
  Реджеп Тайип Эрдоган устроил масштабную зачистку в стране после переворота, отстранив от власти 50 тыс. чиновников, солдат и полицейских. Однако удар по правящему режиму последовал и с другой стороны. Сайт WikiLeaks опубликовал почти 300 тыс. электронных писем...
  [Search domain www.ng.ru] ng.ru/world/2016-07-21/1_erdogan.html
  Эрдоган ударил в спину?
  Однако прежде планы Эрдогана шли вразрез со стратегией США, которые считают курдов проводниками своего влияния в Сирии. И сделано это, по всей видимости, ценой очередного «удара в спину» Москве.
  [Search domain inopressworld.ru] https://inopressworld.ru/blog/43547919503
  Эрдоган: Турция никогда никому не наносила удар в спину
  Эрдоган заявил о своем огорчении в связи с инцидентом с российским Су-24. Интересно, он считает, что такие слова могут сойти за извинения?(с). «Лично я несколько раз обращался к официальным представителям США в Ираке в просьбой нанести удары по фурам «Исламского...
  [Search domain 24newsru.com] https://24newsru.com/erdogan-tyrciia-nikogda-nikomy-ne-nanosil...
  УДАР В СПИНУ. Дорогой друг Эрдогана вооружает курдских...
  5 февраля в 21:34. Удар в спину. Отмечается турецкой армии началась 20 января 2017 года, а 3 февраля 2018-го президент Турции Эрдоган объявил об успешном продвижении в сторону Африна и скором завершении операции.
  [Search domain kremlin-pu.livejournal.com] https://kremlin-pu.livejournal.com/4463258.html
  Эрдоган снова ударил Путина в спину - RiaTaza
  Однако прежде планы Эрдогана шли вразрез со стратегией США, которые считают курдов проводниками своего влияния в Сирии. И сделано это, по всей видимости, ценой очередного «удара в спину» Москве.
  [Search domain RiaTaza.com] riataza.com/2018/04/29/erdogan-snova-udaril-putina-v-...
  Кто готов ударить Россию в спину вслед за Эрдоганом
  Фраза Владимира Путина про «удар в спину», которая прозвучала после того, как турецкие ВВС сбили российский Су-24, стала не менее крылатой, чем реактивный самолет. И сделанное в пятницу заявление президента Эрдогана о том...
  [Search domain www.mk.ru] mk.ru/politics/2015/11/27/kto-gotov-udarit-ross...
  Новый удар в спину Путину: заявление Эрдогана по... | СЕГОДНЯ
  Вы сейчас просматриваете новость "Новый удар в спину Путину: заявление Эрдогана по Сирии раззадорило сеть". Другие Мировые новости смотрите в блоке "Последние новости".
  [Search domain www.segodnya.ua] https://www.segodnya.ua/world/novyy-udar-v-spinu-putinu-zayavleni...
  Реджеп Эрдоган: США получит удар в спину от «союзников» при...
  Пресс-секретарь Эрдогана Ибрагим Калын заявил, что Вашингтон своими действиями узаконивает террористические организации и что Анкара Эрдоган объявил, что турецкие вооруженные силы на границе с Сирией в данный момент уже наносят удары по курдам.
  [Search domain vvprf.ru] https://vvprf.ru/news/redzhep-erdogan-ssha-poluchit-udar-v...
  Мнение: Эрдоган снова ударил Путина в спину
  Однако прежде планы Эрдогана шли вразрез со стратегией США, которые считают курдов проводниками своего влияния в Сирии. И сделано это, по всей видимости, ценой очередного «удара в спину» Москве.
  [Search domain voicesevas.ru] voicesevas.ru/news/38163-mnenie-erdogan-snova-udaril-pu...
  WikiLeaks нанес Эрдогану "удар в спину" • Портал Компромат
  - Мы вырвем ее с корнем». Однако удар по правящему режиму последовал и с другой стороны. Анкара развязала охоту на Гюлена. Пресс-секретарь Эрдогана заявил, что правительство готовит официальный запрос в США о выдаче бывшего имама.
  [Search domain kompromat1.org] https://kompromat1.org/articles/38094-wikileaks_nanes_erdoganu_u...
  Эрдоган: Турция никогда не наносила удар в спину - ЯПлакалъ
  резидент Турции Тайип Эрдоган считает неприемлемыми заявления российского руководства о том, самолет Су-24 был сбит преднамеренно. "Турция никогда никому не наносила удар в спину. Она всегда встречалась лицом к лицу.
  [Search domain www.yaplakal.com] https://www.yaplakal.com/forum1/topic1257331.html
  «Очередной удар ножом в спину»: Эрдоган одобрил ракетный...
  А Эрдоган мудак, если он и дальше будет лизать зад пиндосам, которые хотели его свернуть, то следующим будет он. Я думаю, что зря Россия пошла на налаживание отношений с Турцией. Турки это проститутки и удара ножом в спину от них надо было ждать.
  [Search domain bazaistoria.ru] https://bazaistoria.ru/blog/43057942919
  Неслучайный удар в спину от Эрдогана: русский мир... - RuBaltic.ru
  Удар в спину от Эрдогана неслучайно совпал по времени с удушающим приемом против Крыма. Можно сколько угодно указывать Западу на то, что Турция отбилась от рук, а Украина нарушает минские соглашения. На самом деле все эти удары отлично синхронизированы.
  [Search domain www.rubaltic.ru] https://www.rubaltic.ru/persona_grata/udar-v-spinu-28112015/
  Вести.Ru: Эрдоган: Турция никогда не наносила удар в спину
  Президент Турции Тайип Эрдоган считает неприемлемыми заявления российского руководства о том, самолет Су-24 был сбит преднамеренно. "Турция никогда никому не наносила удар в спину.
  [Search domain www.vesti.ru] https://www.vesti.ru/doc.html?id=2691895
  Новый удар в спину от Эрдогана: Турция неожиданно пошла на...
  Кремль Новости Путин Россия Сирия Турция Эрдоган. Оставить комментарий: Google+.
  [Search domain www.technosotnya.com] https://www.technosotnya.com/2017/01/Novyj-udar-v-spinu-ot-Jerdogana-T...
  Третий "удар в спину от Эрдогана"...: ruslan_eesti
  Ну а вы как хотели?... коли путнико-мюриды один раз узрели "нож в спине"... - то эта тема на пятилетку точно...: Эрдоган «увёл» девушку у Путина во время совместной фотосъёмки.
  [Search domain ruslan-eesti.livejournal.com] https://ruslan-eesti.livejournal.com/242550.html
  Удар в спину. Почему Путин два года не мог простить Эрдогана
  Сразу после инцидента президент России Владимир Путин назвал случившиеся «ударом в спину». «Дорогим другом» назвал его Эрдоган. Однако в самой Турции общего мнения о дружбе с Россией нет.
  [Search domain gpolitika.com] gpolitika.com/russia/udar-v-spinu-pochemu-putin-dva-god...
  Эрдоган нанёс удар нам в спину. Чем ответим?
  Но конечно, так, чтобы в спину, не ожидали. Эрдоган явил свое истинное лицо россиянам. Нет никаких сомнений, что атака турецким истребителем нашего Су-24 не является частной инициативой пилота турецких ВВС.
  [Search domain vestinewsrf.ru] vestinewsrf.ru/stat_i_analitika/erdogan_nanyos_udar_nam_...
  Эрдоган: Турция никогда не наносила удар в спину // НТВ.Ru
  Президент Турции отреагировал на слова Владимира Путина, который назвал историю со сбитым российским бомбардировщиком Су-24 «ударом в спину».
  [Search domain www.ntv.ru] ntv.ru/novosti/1578026/
  Эрдоган снова ударил Путина в спину (Мнение) | Русские Онлайн
  Однако прежде планы Эрдогана шли вразрез со стратегией США, которые считают курдов проводниками своего влияния в Сирии. И сделано это, по всей видимости, ценой очередного «удара в спину» Москве.
  [Search domain rusonline.org] rusonline.org/opinions/erdogan-snova-udaril-putina-v-sp...
  Эрдоган Заплатит За Удар В Спину | Eg.ru
 • @Husky 16:54:50
  //Czy Putin potępi działania Izraela?//

  never

  I to zamyka śpiewniki Wu-Pe-eSom podobnym i leczy skutecznie z putinofilii...

  https://www.youtube.com/watch?v=4gobYWJLiiY
 • Pocztówka z Palestyny
  https://pbs.twimg.com/media/DdOkL5zWsAAOpuX.jpg
 • @Husky 17:17:42
  Oto reakcja na tragedie w Palestynie
  Gazety Koszernej
  Onetu
  Newsweeka
  i totalnej opozycji
  Husky 15.05.2018 17:17:42

  Pocztówka z Palestyny
  Husky 15.05.2018 22:45:11

  Brak stosownych linków! Coś je wcięło?
 • Erdogan- Odwołujemy ambasadorów z Waszyngtonu i Tel-Awiwu..........
  A już 21 czerwca zapraszamy na uroczyste przekazanie myśliwca 5. generacji F-35. Co więcej, maszyna została już oblatana. Piloci tureckich sił powietrznych przechodzą szkolenie w siedzibie Lockheed Martin,
  Wartość kontraktu jest szacowana na, co najmniej 16 mld dolarów. W ramach pierwszej transzy Turcja ma otrzymać 30 maszyn 5. generacji.

  ps.
  Od Turków się uczyć trzeba jak się robi interesy z USA
 • @1abezmetki 22:53:14
  https://twitter.com/
 • @1abezmetki 22:53:14
  http://warsawnow.pl/izraelski-piknik-w-lazienkach-krolewskich/
 • @Husky 22:55:51
  co by nie było ale ....

  https://www.aa.com.tr/en/todays-headlines/first-f-35-jet-delivery-to-turkey-slated-for-june-21/1142561

  https://www.trtworld.com/turkey/first-f-35-jet-delivery-to-turkey-slated-for-june-21-17395

  http://blog.executivebiz.com/2018/05/turkey-to-receive-first-f-35-aircraft-in-june/
 • @Husky 23:04:02
  "http://warsawnow.pl/izraelski-piknik-w-lazienkach-krolewskich/
  Obchodząc 70. rocznicę powstania Państwa Izrael postanowiliśmy zaprosić Warszawiaków na prawdziwie izraelską imprezę do Łazienek Królewskich."

  - A wśród warszawiaków, również - kibiców Legii?
 • @1abezmetki 22:30:39
  Myślałem, że mam do czynienia z człowiekiem myślącym, a tu husky podobny kundelek :)))
 • @1abezmetki 23:19:32
  Ty pracujesz w żydowskim marketingu tej imprezy ?
 • @stanislav 23:56:41
  Jeszcze jedna napaść "ad personam" a lądujesz wu-pe-esi-ie (wielbicielu putinowskiej satrapii) - w śmietniku!
 • @Husky 08:18:27
  https://narzur.ru/wp-content/uploads/2018/05/-e1526386686887.jpg
 • @1abezmetki 02:45:18
  to jest chory rasistowski "kraj",
  to jest zwyrodniała RASISTOWSKA nacja.

  https://pbs.twimg.com/media/DdQWMCXW0AAz3qk.jpg
 • @Husky 07:45:51
  Czują pismo nosem a pod sempiterną gorąco. Spełnia się przepowiednia Kissingera. Stąd grzeją ławę w Polin.
  Impreza w Łazienkach to ilustracja. A co na to Legia Warszawa? Bo na WPS-Wielbicieli Putinowskiej Satrapii, wiadomo - nie ma co liczyć.
  https://kv-journal.su/sites/default/files//styles/large/public/field/image/post-3-13310321828632-2.jpg?itok=SlBsXcOx
  Oni- wielbiciele, wiedzą lepiej i inaczej, kto jest "międzynarodowym koczownikiem", a kto szefem!
 • @1abezmetki 08:20:40
  //Bo na WPS-Wielbicieli Putinowskiej Satrapii, wiadomo - nie ma co liczyć. //

  Ależ będą i to jako gwiazdy pikinku.
  Jak co roku.
 • @1abezmetki 00:59:57
  Śmietnik, to jest to miejsce, gdzie ty z kundlem alaskańskim czujecie się najlepiej?

  Żydowski obszczymurku - uważasz, że ja mam taki gust, aby z takimi gnomami jak wy grzebać w fekaliach ?
 • Powiedzcie jak my mamy z takim czymś walczyć?
  Przeciwnik nie do pokonania

  https://pbs.twimg.com/media/DdT_tNMX0AEt2IR.jpg
 • @Husky 16:10:01
  Przejeżdżałem niedawno przez Lelów. Tam chasydzi podrygują zgodnie z ich ideologią judaizmu na wesoło. Zapowiadali wielki piknik latem, jak co roku, zawsze gorliwie wspierany przez lokalne struktury PSL ( polskie stronnictwo ludowe sic!). Patrzyłem czy na afiszach jako zaproszonych gości w tym roku nie znajdę waszych facjatek? Wrzućcie parę swoich fotek, to sprawdzę przy następnej okazji :))) Aj waj gewałt w Polin się szykuje, nie będzie gdzie spieprzać !!!

  Husky'emu na koncertach w Lelowie najlepiej będzie szło koszerne popierdywanie, jak na wyspiarskich dudach, albo takie disco jak ten potworek żydowski, któremu przyznano first position na Eurovision 2018

  https://www.youtube.com/watch?v=CziHrYYSyPc&start_radio=1&list=RDQMWE_-9Kl64fg


  W waszym skomlącym bełkocie jest coś podobnego do tej antymuzyki :)))
 • @Husky 16:28:44
  Husky, tobie jakby taki tort zrobili z koszernych odchodów, to byś przełamał wstręt i zajadał pełnymi łychami :)))
 • @stanislav 16:31:04
  przepraszam, ale nie wiedziałem ze to ty na tym zdjęciu
  nie chciałem nikogo urazić
  sorry
 • @Husky 16:39:08
  Nie wal głupa, jak to mówi gimbaza. Nie wiedziałeś jak się przypodobać 1abezmetki, to zrobiłeś auto sweet focie i przesałeś kumplowi. Brytole uwielbiają tatuować się jak żydowskie prostytutki, to ty nie chcesz być w tyle i nadąźasz za " postępem".
  Obgryzaj kości z pańskiego stołu imperialnego i nie truj już tylko przyjmij pozycję waruj alaskański kundlu.
 • @stanislav 19:32:45
  Nie wal głupa
  Nie wstydź sie wyglądu
  Pan Bóg stworzył to co stworzył
  I mamy co mamy
  shalom
 • @stanislav 16:16:19
  To twoja ostatnia bytność na moim blogu. Wracaj do WPS- Wiernych Putinowskiej Satrapii.
  Żegnam!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930