Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
266 postów 2791 komentarzy

mikstury bezmetki

1abezmetki - Bez Tabu. Wybrane, trudniej dostępne teksty, własne tłumaczenia i "widzimisie". Wyrażam i popieram tradycyjne poglądy lewicowe. Nie po drodze mi zarówno z liberałami , "nową lewicą", ad personam - chamstwem, fanatyzmem i polit-poprawnością

Erdogan Zadaje Kolejny Cios w Plecy...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Turcja odwołała ambasadorów z USA i Izraela z powodu wydarzeń w strefie Gazy. Prezydent Turcji podjął decyzję odwołania posłów z USA i Izraela w związku z wydarzeniami w strefie Gazy, gdzie w starciach zginęło ponad 50 osób.

 

Erdogan porównał działania Izraela w stosunku do Palestyńczyków z ludobójstwem
Turcja w związku z wydarzeniami w strefie Gazy wycofuje swoich ambasadorów w USA i Izraelu, w celu konsultacji, - oświadczył prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan. Jego słowa cytuje turecki kanał telewizyjny NTV.

"Odwołujemy ambasadorów z Waszyngtonu i Tel-Awiwu. Wzywamy na nadzwyczajny szczyt Organizacji Współpracy Islamskiej. Również, według  Erdogana, w Turcji od wtorku, 15 maja, rozpocznie się trzydniowa żałoba. A w piątek, 18 maja, na placu Enikapy ( Еникапы) w Stambule odbędzie się miting. "Mam nadzieję, że w niedzielę spotkamy się tam  — powiedział Erdogan - precyzuje agencja Anadolu. 14 maja w Stambule  odbyły się już masowe akcje i protesty.

Prezydent Turcji również nazwał działania Izraela w stosunku do palestyńczyków -ludobójstwem, a sam Izrael- państwem terrorystycznym. "Potępiam to ludobójstwo <...> Izrael —  to państwo terrorystyczne. 

Potępiamy również tych, którzy milczą w tej sytuacji", — oświadczył Erdogan

Więcej informacji na RBC:
14 maja,
https://www.rbc.ru/politics/14/05/2018/5af9f3f79a7947d3ec5872cc

Starcia Palestyńczyków z izraelską armią na granicy

Dyplomatyczne źródło  w siedzibie ONZ poinformowało w poniedziałek TASS  o nadzwyczajnym posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ w związku z zaostrzeniem sytuacji w sektorze Gazy z inicjatywy Kuwejtu. Według agencji, otwarte spotkanie może odbyć się 15 maja.

Protesty odbywają się w sektorze Gazy na tle przeniesienia ambasady amerykańskiej z Tel Avivu do Jerozolimy i 70-rocznicy powstania Izraela, z którą związany był transfer misji dyplomatycznej.Według najnowszych danych, w starciach na palestyńsko-izraelskiej granicy zginęły 52 osoby, a ponad 2 tys. zostało rannych.

Premier Izraela Benjamin Netanjahu skomentował akcje  koniecznością "ochrony  granic". "Będziemy nadal działać zdecydowanie, aby bronić naszej suwerenności i naszych obywateli", — powiedział Netanjahu .

USA obwinia odpowiedzialnością za śmierć ludzi w starciach w strefie Gazy  palestyński ruch HAMAS. "HAMAS celowo i cynicznie prowokuje [Izrael] do odwetu", — powiedział pierwszy zastępca rzecznika Białego domu Raj Szach.

Autor: Маргарита Девяткина.

-----------------------

Wybór,tłumaczenie i opracowanie: bezmetki
Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych materiałów:
dozwala się wyłącznie na darmowych
platformach elektronicznych, ze wskazaniem
adresu tekstu źródłowego i nick'a autora tłumaczenia.
    

 

 

KOMENTARZE

 • Krwawa Inwestycja w Niepodległość!
  http://www.palestinechronicle.com/wp-content/uploads/2018/05/Untitled-design-9-9.jpg

  Już 6-ty tydzień z rzędu, Palestyńczycy w strefie Gazy biorą udział w masowej akcji "Wielkiego Marszu Powrotu". Protestujący domagają się położyć kres dziesięcioletniemu oblężeniu i żądają poszanowania prawa międzynarodowego, zwłaszcza rezolucji 194 ONZ, domagającej się" Prawa Powrotu" dla palestyńskich uchodźców, wypędzonych ze swoich domów w 1948 roku.

  http://www.palestinechronicle.com/gaza-palestinians-attempt-cross-into-israel/

  (--)For the 6th week in a row, Palestinians in the Gaza Strip took part in the mass rallies of the ‘Great March of Return.’ Protesters demand an end to the decade-long siege and respect for international law, specially UN Resolution 194, which calls for the ‘Right of Return’ for Palestinian refugees expelled from their homes in 1948.(--)

  http://www.palestinechronicle.com/38539-2/
 • Cios w plecy?
  To nie jest cios w plecy, żadna to zdrada, a prawidłowa reakcja, jaką powinno się wykazać każde cywilizowane państwo, a przede wszystkim "katolicka" (nie zabijaj!) Polska.
 • @ 03:38:05
  Może ktoś zechce wyjaśnić nie-Lotnej aluzyjność tytułu i jego domyślnego adresata, - bo mnie "opata sie wziena i zadziała!" ;-)
 • @
  Narracja Państwa położonego w Palestynie.
  Za nocne walki w Strefie Gazy odpowiada Hamas, a za holokaust Polska.

  W przeciągu czterech lat , izraelscy żołnierze zabili 545 dzieci palestyńskich, a 1,5 tys. innych dzieci uczynili kalekami.
  Rzeź trwa, a świat milczy!

  https://pbs.twimg.com/media/DdN4TyiWAAEZfxt.jpg
 • @Husky 08:18:27 ;-)
  Czyli co - Ichnia: "Fuzzy logic "?

  "(---) Fuzzy logic is a form of many-valued logic in which the truth values of variables may be any real number between 0 and 1. It is employed to handle the concept of partial truth, where the truth value may range between completely true and completely false.[1] By contrast, in Boolean logic, the truth values of variables may only be the integer values 0 or 1.

  The term fuzzy logic was introduced with the 1965 proposal of fuzzy set theory by Lotfi Zadeh.[2][3] Fuzzy logic had however been studied since the 1920s, as infinite-valued logic—notably by Łukasiewicz and Tarski.[4]" (---)
  https://en.wikipedia.org/wiki/Fuzzy_logic
 • Erdogan
  I co na to wszystko "nasze" strategusy nad strategusami z PiS.
  Pewnie Palestyńczyków nazwą terrorystami, bandytami albo w najlepszym przypadku narodowcami, co wg. Brudzińskiego na jedno wychodzi.
  Jak strasznie daleko tym żydofilskim chłoptasiom z PiS do choćby tureckich mężów stanu.
 • @tańczący z widłami 09:31:02
  Były już społeczne manifestacje poparcia dla Palestyńczyków.
  Więc poparcie Żydków jest ryzykowne dla władzy.
 • Krol Północy?
  Ze zmyślonej baśni niejakiego Daniela spisanej w Babilonie Nemroda?
 • @tańczący z widłami 09:31:02
  Tym czasem niejaki,....

  Berl Lazar domaga się oczyszczenia sceny politycznej Rosji z antysemitów.

  Berl Lazar wystosował oficjalne pismo do rosyjskiego premiera Dmitrija Miedwiediewa, w którym domagał się zaprzestania szerzenia się antysemityzmu wśród polityków. Poinformował o tym Interfax.

  Powodem było zdarzenie, które miało miejsce w dniu 10 kwietnia podczas wewnętrznych wyborów w Jedynej Rosji w Czelabińsku gdy 67-letni emeryt Vladislav Vikhorev oskarżył Żydów o powodowanie wymierania narodu rosyjskiego.

  „My, Rosjanie, giniemy, ponieważ stoimy na drodze Żydom”, powiedział emeryt podczas debaty.
  W regionalnym oddziale partii ograniczyli się do ostrzeżenia o niedopuszczalności zniewag na tle etnicznym i postanowili nie wykluczać Wikhoreva z prawyborów.
  Rabin ma nadzieję, że premier, który jest również przewodniczącym Jedynej Rosji, będzie reagował na zdarzenia i podejmie skuteczne środki w celu „oczyszczenia rosyjskiej sceny politycznej z antysemitów i tych, którzy mają do nich pojednawcze nastawienie”.
  http://communitarian.ru/news/v-rossii/berl-lazar-trebuet-zachistit-politicheskoe-pole-rossii-ot-antisemitov_08052018
 • @kfakfa 10:49:39
  W ubiegłym tygodniu Izrael zaatakował kilkadziesiąt irańskich i syryjskich celów wojskowych w Syrii w odpowiedzi na rzekomy ostrzał rakietowy ze strony irańskich sił. Stosunki między Turcją i USA przechodzą kryzys spowodowany amerykańskim wsparciem dla siłom samoobrony syryjskich Kurdów (YPG).
  Ankara uważa YPG za ugrupowanie terrorystyczne powiązane z zakazaną w Turcji Partią Pracujących Kurdystanu. Waszyngton tłumaczy swoje działania walką z organizacją terrorystyczną PI.
  „Izrael przeprowadził już ponad 50 ostrzałów rakietowych Syrii, prowokując nową wojnę w regionie… Nie podobna wydać pozytywną ocenę tego rodzaju działaniom. Po co te ataki rakietowe? Jaki jest ich cel? Nie możemy potwierdzić ataków z terytorium Syrii w kierunku Izraela, które posłużyły za pretekst do przeprowadzenia nalotów na Syrię” — zauważył Erdogan.

  Erdogan omówił tę sytuację z prezydentem Iranu Hasanem Rouhanim. „Procesy nie zapowiadają nic dobrego na Bliskim Wschodzie. Należy w trybie pilnym podjąć kroki mające na celu zapewnienie pokoju w regionie. USA wysłały do Syrii 5 tys. ciężarówek z bronią. W Syrii lądowały 2 tys. samolotów z bronią na pokładzie. Po co taka ilość broni? USA prowadzą wyścig zbrojeń w regionie… Działania USA rozczarowują Turcję.
  Uważamy je za niebezpieczne, stanowiące zagrożenie dla pokoju w regionie. Strategie Waszyngtonu wobec sytuacji w regionie są niedopuszczalne” — podkreślił Erdogan.
  Wspólne kroki podejmowane przez Turcję, Rosję i Iran mają na celu zaprowadzenie pokoju w Syrii, Ankara nie potrafiła podjąć takich samych działań z państwami Zachodu. „Na przykład w toku operacji w Rakce USA działały wespół z terrorystami. Ankara sugerowała, by Waszyngton z tego zrezygnował, ale bezowocnie. A wówczas podjęliśmy wspólne kroki z Rosją, która wyraziła gotowość do prowadzenia z nami wspólnej walki z terroryzmem. Na dany moment operacja Turcji na północy Syrii prowadzona jest razem ze stroną rosyjską” — zakończył Erdogan.

  Izrael bombarduje Syrię której ,,broni” Putin świętujący dzień zwycięstwa Nataniachu w Moskwie.

  Czy Putin potępi działania Izraela?
 • @Oświat 11:01:39
  Ad"Izrael bombarduje Syrię której ,,broni” Putin świętujący dzień zwycięstwa Nataniachu w Moskwie.
  Czy Putin potępi działania Izraela?"

  -No właśnie.Brawo!
 • @1abezmetki 11:39:41
  a freshly delivered Russian Pantsir S1...

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=Z3wANsgkbOo

  Czy w tej maszynie bojowej Pansir S1 produkcji rosyjskiej świeżo dostarczonej do Syrii a zniszczonej izraelską rakietą siedzieli Syryjczycy czy Rosjanie?
  Jeśli Rosjanie, a można przypuszczać, że tego typu sprzęt nie od razu dostaje się w ręce Syryjczyków ze względu na konieczność przeszkolenia, co wymaga jednak czasu, to można zapytać.
  Czy Izraelczycy ze względu na szczególne relacje Natanjahu z Putinem mają szczególne prawa w mordowaniu nie tylko Palestyńczyków ale także rosyjskich żołnierzy?
 • @Oświat 13:38:18
  jaka jest wartość żołnierzy który stoją sobie na poboczu drogi i być może opowiadają kawały, zamiast siedzieć w kabinie i obserwować pole walki

  https://www.youtube.com/watch?v=jgnUuVZTv-s
 • @1abezmetki 07:20:22
  No proszę, a przy okazji się okazało, że jesteś zwyczajnym gburem. Nie wysilaj się, nikt nie musi mi tłumaczyć "aluzyjności tytułu", ktory tak czy owak jest niefortunny, bo "cios w plecy" to podstępna zdrada, która zazwyczaj wykańcza ( albo niemal wykańcza) przeciwnika. Jeśli już mowa o ciosie w plecy, to otrzymał go Erdogan próbą puczu i teraz, bardzo mądrze, po prostu wykorzystał sytuację, aby się odseparować od takich "sojuszników". Co, powtarzam, w pierwszym rzędzie powinna była uczynić Polska.
 • @Oświat 11:01:39
  //Czy Putin potępi działania Izraela?//

  never
 • Oto reakcja na tragedie w Palestynie
  Gazety Koszernej
  Onetu
  Newsweeka
  i totalnej opozycji

  https://pbs.twimg.com/media/DdOcQjdX0AA3kns.jpg
 • @Oświat 13:38:18
  Wydaje mi się, że gdzieś czytałem wzmiankę o tym, że rzeczony kompleks "Pantsir S1" był nieuzbrojony.
  To mogłoby tłumaczyć incydent.
 • @Lotna 14:17:03
  Za Lotną, przyznaję, nie przepadam...
  "Cios w plecy", to nadużywany wobec Erdogana, leitmotiv propagandy kremlowskiej. Oto garść przykładów. Jeśli mało, - "можем повторить"!

  «Очередной удар ножом в спину»: Эрдоган одобрил ракетный...
  Накануне Эрдоган заявил, что Турция поддержит возможную военную операцию США в Сирии. Это очередной удар ножом в спину, который свидетельствует о том, что идти на контакт с турками по каким-то вопросам — это крупный просчет.
  [Search domain sputnikbig.ru] sputnikbig.ru/mezhdunarodnoe-obozrenie/item/12594-ocher...
  Эрдоган Ударил В Спину | Tip.by
  Друг и союзник Путина — Эрдоган, надругаясь над антизападной осью Россия-Турция, через месяц запускает вместе с Алиевым Трансанатолийский газопровод (TANAP) в обход России, пишет сайт kasparov.ru со ссылкой на телеграм-канал. Еще один удар в израненную спину.
  [Search domain tip.by] https://tip.by/jerdogan-udaril-v-spinu/
  Эрдоган нанёс удар нам в спину. Чем ответим? » Военное...
  Должно быть заявление от представителей МО о том, что подлый удар в спину произошел в том числе и по нашей собственной вине в виду не качественного планирования боевого обеспечения боевой операции. Только тогда можно требовать сатисфакции от эрдоганов и прочих игилов.
  [Search domain topwar.ru] https://topwar.ru/86755-erdogan-nanes-nam-udar-v-spinu-chem...
  Эрдоган ударил в спину - Находки наших читателей - Усадьба Урсы
  Эрдоган ударил в спину t.me Друг и союзник Путина - Эрдоган, надругаясь над антизападной осью Россия-Турция, через месяц запускает вместе с Алиевым Трансанатолийский газопровод (TANAP) в обход России. Еще один удар в израненную спину.
  [Search domain ursa-tm.ru] ursa-tm.ru/forum/index.php?/topic/277064-erdogan-uda...
  Эрдоган наносит удар в спину - YouTube
  Эрдоган наносит удар в спину. Сергей Коваль. Загрузка... Ещё один удар в спину. Турция национализирует активы Газпрома [20/12/2016] - Продолжительность: 3:03 Аксиома 253 552 просмотра.
  [Search domain www.youtube.com] https://www.youtube.com/watch?v=AkksSD9sAlw
  ЭРДОГАН УДАРИЛ В СПИНУ - Народные новости Воронежа - МОЁ!
  Друг и союзник Путина - Эрдоган, надругаясь над антизападной осью Россия-Турция, через месяц запускает вместе с Алиевым Трансанатолийский газопровод (TANAP) в обход России. Еще один удар в израненную спину.
  [Search domain moe-online.ru] https://moe-online.ru/nn/worldnews/415425
  путин vs эрдоган (удар в спину 2) - YouTube
  Песня Эрдогана - Продолжительность: 1:09 griga12ru 45 178 просмотров. Путин тупит в ожидании Эрдогана - Продолжительность: 1:45 сверхдержава 325 297 просмотров.
  [Search domain www.youtube.com] https://www.youtube.com/watch?v=3XdNbvqP3Uw
  Эрдоган ударил в израненную спину - Новости - Дом 2 свежие...
  Эрдоган ударил в спину. Еще один удар в израненную спину. Телеграм-канал "СерпомПо": Новости с фронтов российско-турецкой дружбы update: 13-05-2018 (20:14) !
  [Search domain belok.net] https://belok.net/index.php?topic=125251.0
  Новые "удары в спину" от "друга" Эрдогана - Эдуард Коммунист
  В последнее несколько дней наш "друг" и "уважаемый партнер" Реджеп Эрдоган снова решил заняться своим привычным занятием - ударами в спину одному известному "великому гроссмейстер" и "мастеру многоходовочек".
  [Search domain eduard-456.livejournal.com] https://eduard-456.livejournal.com/840280.html
  Эрдоган ударил в спину | Все блоги | Блоги | Каспаров.Ru
  Друг и союзник Путина - Эрдоган, надругаясь над антизападной осью Россия-Турция, через месяц запускает вместе с Алиевым Трансанатолийский газопровод (TANAP) в обход России. Еще один удар в израненную спину.
  [Search domain www.kasparov.ru] kasparov.ru/material.php?id=5AF87100BADB9&section_id=...
  Эрдоган одобрил ракетный удар США по Сирии - Газета.Ru
  Накануне Эрдоган заявил, что Турция поддержит возможную военную операцию США в Сирии. Это очередной удар ножом в спину, который свидетельствует о том, что идти на контакт с турками по каким-то вопросам — это крупный просчет.
  [Search domain www.gazeta.ru] https://www.gazeta.ru/army/2017/04/07/10616039.shtml
  Эрдоган: удары Израиля по военным объектам Ирана в Сирии...
  Президент Турции заявил, что "Израиль постоянно терроризирует эту часть мира".
  [Search domain tass.ru] tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/5197235
  Удар в спину. Почему Путин два года не мог простить Эрдогана
  Сразу после инцидента президент России Владимир Путин назвал случившиеся «ударом в спину». «Дорогим другом» назвал его Эрдоган. Однако в самой Турции общего мнения о дружбе с Россией нет.
  [Search domain www.forbes.ru] forbes.ru/biznes/353349-udar-v-spinu-pochemu-putin-...
  Предательство Эрдогана: Турция строит газопровод в обход России
  Друг и союзник Путина - Эрдоган, надругаясь над антизападной осью Россия-Турция, через месяц запускает вместе с Алиевым Трансанатолийский газопровод (TANAP) в обход России. Еще один удар в израненную спину.
  [Search domain newizv.ru] https://newizv.ru/news/politics/14-05-2018/predatelstvo-erd...
  «Очередной удар ножом в спину» — Рамблер/новости
  «Очередной удар ножом в спину» от Эрдогана. Далее Это очередной удар ножом в спину, который свидетельствует о том, что идти на контакт с турками по каким-то вопросам — это крупный просчет.
  [Search domain news.rambler.ru] https://news.rambler.ru/articles/36561046-ocherednoy-udar-nozhom-...
  Эрдоган обвинил США и Израиль в дестабилизации обстановки...
  АНКАРА, 14 мая — РИА Новости. Удары Израиля по иранским объектам в Сирии и военная помощь со стороны США курдским формированиям в этой стране угрожают миру на Ближнем Востоке, заявил президент Турции Тайип Эрдоган, сообщает Sputnik.
  [Search domain ria.ru] https://ria.ru/syria/20180514/1520489406.html
  Ростислав Демчук: Еще один нож в спину Путину
  Президент Турции Реджеп Эрдоган воткнул еще один нож в спину Путину. Турция отменила безвизовый режим с Россией. Все цивилизованные страны мира на собственных примерах показывают, как надо действовать с Россией.
  [Search domain inforesist.org] https://inforesist.org/eshhe-odin-nozh-v-spinu/
  Эрдоган снова ударил Путина в спину
  Однако прежде планы Эрдогана шли вразрез со стратегией США, которые считают курдов проводниками своего влияния в Сирии. И сделано это, по всей видимости, ценой очередного «удара в спину» Москве.
  [Search domain putin24.info] putin24.info/erdogan-snova-udaril-putina-v-spinu.html
  Очередной «удар в спину» от Эрдогана | РУСЬ ПРАВОСЛАВНАЯ
  Таким образом, Россия получила очередной «удар в спину». Сразу после трагедии российского самолета, сбитого в Сирии по приказу Р. Эрдогана, Ильхам Алиев заявил всему миру о том, что «Азербайджан навсегда будет рядом с Турцией».
  [Search domain rusprav.tv] rusprav.tv/ocherednoj-udar-v-spinu-ot-erdogana-65317/
  Новые "удары в спину" от "друга" Эрдогана: serg07011972
  В последнее несколько дней наш "друг" и "уважаемый партнер" Реджеп Эрдоган снова решил заняться своим привычным занятием - ударами в спину одному известному "великому гроссмейстер" и "мастеру многоходовочек".
  [Search domain serg07011972.livejournal.com] https://serg07011972.livejournal.com/1609681.html
  Удар в спину. Почему Путин два года не мог простить Эрдогана
  Торг на крови: как «партнер» нанес «удар в спину». Тогда на учениях НАТО в Норвегии портреты Эрдогана и основателя Турецкой Республики Ататюрка были помещены в одном ряду с портретами врагов альянса.
  [Search domain finamz.ru] finamz.ru/2017/11/24/udar-v-spinu-pochemu-putin-dva...
  Драка Путина и Эрдогана: запечатлен знаменитый «удар в спину».
  В сети появился юмористический ролик, на котором президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган и президент РФ Владимир Путин дерутся в образе шаолиньских монахов. Ролик размещен на странице «TURAN ТV» в Facebook. На видео Эрдоган наносит Путину «удар в спину».
  [Search domain infokava.com] https://infokava.com/31778-draka-putina-i-erdogana-zapechatlen...
  Эрдоган Путин Удар В Спину
  эрдоган путин удар в спину. Sắp xếp theo. 24 ноября был сбит российский военный самолет Су-24. Этот «удар в спину», как охарактеризовал случившееся...
  [Search domain vnclip.net] https://vnclip.net/rev/эрдоган+путин+удар+в+спину/
  WikiLeaks нанес Эрдогану "удар в спину" / В мире / Независимая...
  Реджеп Тайип Эрдоган устроил масштабную зачистку в стране после переворота, отстранив от власти 50 тыс. чиновников, солдат и полицейских. Однако удар по правящему режиму последовал и с другой стороны. Сайт WikiLeaks опубликовал почти 300 тыс. электронных писем...
  [Search domain www.ng.ru] ng.ru/world/2016-07-21/1_erdogan.html
  Эрдоган ударил в спину?
  Однако прежде планы Эрдогана шли вразрез со стратегией США, которые считают курдов проводниками своего влияния в Сирии. И сделано это, по всей видимости, ценой очередного «удара в спину» Москве.
  [Search domain inopressworld.ru] https://inopressworld.ru/blog/43547919503
  Эрдоган: Турция никогда никому не наносила удар в спину
  Эрдоган заявил о своем огорчении в связи с инцидентом с российским Су-24. Интересно, он считает, что такие слова могут сойти за извинения?(с). «Лично я несколько раз обращался к официальным представителям США в Ираке в просьбой нанести удары по фурам «Исламского...
  [Search domain 24newsru.com] https://24newsru.com/erdogan-tyrciia-nikogda-nikomy-ne-nanosil...
  УДАР В СПИНУ. Дорогой друг Эрдогана вооружает курдских...
  5 февраля в 21:34. Удар в спину. Отмечается турецкой армии началась 20 января 2017 года, а 3 февраля 2018-го президент Турции Эрдоган объявил об успешном продвижении в сторону Африна и скором завершении операции.
  [Search domain kremlin-pu.livejournal.com] https://kremlin-pu.livejournal.com/4463258.html
  Эрдоган снова ударил Путина в спину - RiaTaza
  Однако прежде планы Эрдогана шли вразрез со стратегией США, которые считают курдов проводниками своего влияния в Сирии. И сделано это, по всей видимости, ценой очередного «удара в спину» Москве.
  [Search domain RiaTaza.com] riataza.com/2018/04/29/erdogan-snova-udaril-putina-v-...
  Кто готов ударить Россию в спину вслед за Эрдоганом
  Фраза Владимира Путина про «удар в спину», которая прозвучала после того, как турецкие ВВС сбили российский Су-24, стала не менее крылатой, чем реактивный самолет. И сделанное в пятницу заявление президента Эрдогана о том...
  [Search domain www.mk.ru] mk.ru/politics/2015/11/27/kto-gotov-udarit-ross...
  Новый удар в спину Путину: заявление Эрдогана по... | СЕГОДНЯ
  Вы сейчас просматриваете новость "Новый удар в спину Путину: заявление Эрдогана по Сирии раззадорило сеть". Другие Мировые новости смотрите в блоке "Последние новости".
  [Search domain www.segodnya.ua] https://www.segodnya.ua/world/novyy-udar-v-spinu-putinu-zayavleni...
  Реджеп Эрдоган: США получит удар в спину от «союзников» при...
  Пресс-секретарь Эрдогана Ибрагим Калын заявил, что Вашингтон своими действиями узаконивает террористические организации и что Анкара Эрдоган объявил, что турецкие вооруженные силы на границе с Сирией в данный момент уже наносят удары по курдам.
  [Search domain vvprf.ru] https://vvprf.ru/news/redzhep-erdogan-ssha-poluchit-udar-v...
  Мнение: Эрдоган снова ударил Путина в спину
  Однако прежде планы Эрдогана шли вразрез со стратегией США, которые считают курдов проводниками своего влияния в Сирии. И сделано это, по всей видимости, ценой очередного «удара в спину» Москве.
  [Search domain voicesevas.ru] voicesevas.ru/news/38163-mnenie-erdogan-snova-udaril-pu...
  WikiLeaks нанес Эрдогану "удар в спину" • Портал Компромат
  - Мы вырвем ее с корнем». Однако удар по правящему режиму последовал и с другой стороны. Анкара развязала охоту на Гюлена. Пресс-секретарь Эрдогана заявил, что правительство готовит официальный запрос в США о выдаче бывшего имама.
  [Search domain kompromat1.org] https://kompromat1.org/articles/38094-wikileaks_nanes_erdoganu_u...
  Эрдоган: Турция никогда не наносила удар в спину - ЯПлакалъ
  резидент Турции Тайип Эрдоган считает неприемлемыми заявления российского руководства о том, самолет Су-24 был сбит преднамеренно. "Турция никогда никому не наносила удар в спину. Она всегда встречалась лицом к лицу.
  [Search domain www.yaplakal.com] https://www.yaplakal.com/forum1/topic1257331.html
  «Очередной удар ножом в спину»: Эрдоган одобрил ракетный...
  А Эрдоган мудак, если он и дальше будет лизать зад пиндосам, которые хотели его свернуть, то следующим будет он. Я думаю, что зря Россия пошла на налаживание отношений с Турцией. Турки это проститутки и удара ножом в спину от них надо было ждать.
  [Search domain bazaistoria.ru] https://bazaistoria.ru/blog/43057942919
  Неслучайный удар в спину от Эрдогана: русский мир... - RuBaltic.ru
  Удар в спину от Эрдогана неслучайно совпал по времени с удушающим приемом против Крыма. Можно сколько угодно указывать Западу на то, что Турция отбилась от рук, а Украина нарушает минские соглашения. На самом деле все эти удары отлично синхронизированы.
  [Search domain www.rubaltic.ru] https://www.rubaltic.ru/persona_grata/udar-v-spinu-28112015/
  Вести.Ru: Эрдоган: Турция никогда не наносила удар в спину
  Президент Турции Тайип Эрдоган считает неприемлемыми заявления российского руководства о том, самолет Су-24 был сбит преднамеренно. "Турция никогда никому не наносила удар в спину.
  [Search domain www.vesti.ru] https://www.vesti.ru/doc.html?id=2691895
  Новый удар в спину от Эрдогана: Турция неожиданно пошла на...
  Кремль Новости Путин Россия Сирия Турция Эрдоган. Оставить комментарий: Google+.
  [Search domain www.technosotnya.com] https://www.technosotnya.com/2017/01/Novyj-udar-v-spinu-ot-Jerdogana-T...
  Третий "удар в спину от Эрдогана"...: ruslan_eesti
  Ну а вы как хотели?... коли путнико-мюриды один раз узрели "нож в спине"... - то эта тема на пятилетку точно...: Эрдоган «увёл» девушку у Путина во время совместной фотосъёмки.
  [Search domain ruslan-eesti.livejournal.com] https://ruslan-eesti.livejournal.com/242550.html
  Удар в спину. Почему Путин два года не мог простить Эрдогана
  Сразу после инцидента президент России Владимир Путин назвал случившиеся «ударом в спину». «Дорогим другом» назвал его Эрдоган. Однако в самой Турции общего мнения о дружбе с Россией нет.
  [Search domain gpolitika.com] gpolitika.com/russia/udar-v-spinu-pochemu-putin-dva-god...
  Эрдоган нанёс удар нам в спину. Чем ответим?
  Но конечно, так, чтобы в спину, не ожидали. Эрдоган явил свое истинное лицо россиянам. Нет никаких сомнений, что атака турецким истребителем нашего Су-24 не является частной инициативой пилота турецких ВВС.
  [Search domain vestinewsrf.ru] vestinewsrf.ru/stat_i_analitika/erdogan_nanyos_udar_nam_...
  Эрдоган: Турция никогда не наносила удар в спину // НТВ.Ru
  Президент Турции отреагировал на слова Владимира Путина, который назвал историю со сбитым российским бомбардировщиком Су-24 «ударом в спину».
  [Search domain www.ntv.ru] ntv.ru/novosti/1578026/
  Эрдоган снова ударил Путина в спину (Мнение) | Русские Онлайн
  Однако прежде планы Эрдогана шли вразрез со стратегией США, которые считают курдов проводниками своего влияния в Сирии. И сделано это, по всей видимости, ценой очередного «удара в спину» Москве.
  [Search domain rusonline.org] rusonline.org/opinions/erdogan-snova-udaril-putina-v-sp...
  Эрдоган Заплатит За Удар В Спину | Eg.ru
 • @Husky 16:54:50
  //Czy Putin potępi działania Izraela?//

  never

  I to zamyka śpiewniki Wu-Pe-eSom podobnym i leczy skutecznie z putinofilii...

  https://www.youtube.com/watch?v=4gobYWJLiiY
 • Pocztówka z Palestyny
  https://pbs.twimg.com/media/DdOkL5zWsAAOpuX.jpg
 • @Husky 17:17:42
  Oto reakcja na tragedie w Palestynie
  Gazety Koszernej
  Onetu
  Newsweeka
  i totalnej opozycji
  Husky 15.05.2018 17:17:42

  Pocztówka z Palestyny
  Husky 15.05.2018 22:45:11

  Brak stosownych linków! Coś je wcięło?
 • Erdogan- Odwołujemy ambasadorów z Waszyngtonu i Tel-Awiwu..........
  A już 21 czerwca zapraszamy na uroczyste przekazanie myśliwca 5. generacji F-35. Co więcej, maszyna została już oblatana. Piloci tureckich sił powietrznych przechodzą szkolenie w siedzibie Lockheed Martin,
  Wartość kontraktu jest szacowana na, co najmniej 16 mld dolarów. W ramach pierwszej transzy Turcja ma otrzymać 30 maszyn 5. generacji.

  ps.
  Od Turków się uczyć trzeba jak się robi interesy z USA
 • @1abezmetki 22:53:14
  https://twitter.com/
 • @1abezmetki 22:53:14
  http://warsawnow.pl/izraelski-piknik-w-lazienkach-krolewskich/
 • @Husky 22:55:51
  co by nie było ale ....

  https://www.aa.com.tr/en/todays-headlines/first-f-35-jet-delivery-to-turkey-slated-for-june-21/1142561

  https://www.trtworld.com/turkey/first-f-35-jet-delivery-to-turkey-slated-for-june-21-17395

  http://blog.executivebiz.com/2018/05/turkey-to-receive-first-f-35-aircraft-in-june/
 • @Husky 23:04:02
  "http://warsawnow.pl/izraelski-piknik-w-lazienkach-krolewskich/
  Obchodząc 70. rocznicę powstania Państwa Izrael postanowiliśmy zaprosić Warszawiaków na prawdziwie izraelską imprezę do Łazienek Królewskich."

  - A wśród warszawiaków, również - kibiców Legii?
 • @1abezmetki 22:30:39
  Myślałem, że mam do czynienia z człowiekiem myślącym, a tu husky podobny kundelek :)))
 • @1abezmetki 23:19:32
  Ty pracujesz w żydowskim marketingu tej imprezy ?
 • @stanislav 23:56:41
  Jeszcze jedna napaść "ad personam" a lądujesz wu-pe-esi-ie (wielbicielu putinowskiej satrapii) - w śmietniku!
 • @Husky 08:18:27
  https://narzur.ru/wp-content/uploads/2018/05/-e1526386686887.jpg
 • @1abezmetki 02:45:18
  to jest chory rasistowski "kraj",
  to jest zwyrodniała RASISTOWSKA nacja.

  https://pbs.twimg.com/media/DdQWMCXW0AAz3qk.jpg
 • @Husky 07:45:51
  Czują pismo nosem a pod sempiterną gorąco. Spełnia się przepowiednia Kissingera. Stąd grzeją ławę w Polin.
  Impreza w Łazienkach to ilustracja. A co na to Legia Warszawa? Bo na WPS-Wielbicieli Putinowskiej Satrapii, wiadomo - nie ma co liczyć.
  https://kv-journal.su/sites/default/files//styles/large/public/field/image/post-3-13310321828632-2.jpg?itok=SlBsXcOx
  Oni- wielbiciele, wiedzą lepiej i inaczej, kto jest "międzynarodowym koczownikiem", a kto szefem!
 • @1abezmetki 08:20:40
  //Bo na WPS-Wielbicieli Putinowskiej Satrapii, wiadomo - nie ma co liczyć. //

  Ależ będą i to jako gwiazdy pikinku.
  Jak co roku.
 • @1abezmetki 00:59:57
  Śmietnik, to jest to miejsce, gdzie ty z kundlem alaskańskim czujecie się najlepiej?

  Żydowski obszczymurku - uważasz, że ja mam taki gust, aby z takimi gnomami jak wy grzebać w fekaliach ?
 • Powiedzcie jak my mamy z takim czymś walczyć?
  Przeciwnik nie do pokonania

  https://pbs.twimg.com/media/DdT_tNMX0AEt2IR.jpg
 • @Husky 16:10:01
  Przejeżdżałem niedawno przez Lelów. Tam chasydzi podrygują zgodnie z ich ideologią judaizmu na wesoło. Zapowiadali wielki piknik latem, jak co roku, zawsze gorliwie wspierany przez lokalne struktury PSL ( polskie stronnictwo ludowe sic!). Patrzyłem czy na afiszach jako zaproszonych gości w tym roku nie znajdę waszych facjatek? Wrzućcie parę swoich fotek, to sprawdzę przy następnej okazji :))) Aj waj gewałt w Polin się szykuje, nie będzie gdzie spieprzać !!!

  Husky'emu na koncertach w Lelowie najlepiej będzie szło koszerne popierdywanie, jak na wyspiarskich dudach, albo takie disco jak ten potworek żydowski, któremu przyznano first position na Eurovision 2018

  https://www.youtube.com/watch?v=CziHrYYSyPc&start_radio=1&list=RDQMWE_-9Kl64fg


  W waszym skomlącym bełkocie jest coś podobnego do tej antymuzyki :)))
 • @Husky 16:28:44
  Husky, tobie jakby taki tort zrobili z koszernych odchodów, to byś przełamał wstręt i zajadał pełnymi łychami :)))
 • @stanislav 16:31:04
  przepraszam, ale nie wiedziałem ze to ty na tym zdjęciu
  nie chciałem nikogo urazić
  sorry
 • @Husky 16:39:08
  Nie wal głupa, jak to mówi gimbaza. Nie wiedziałeś jak się przypodobać 1abezmetki, to zrobiłeś auto sweet focie i przesałeś kumplowi. Brytole uwielbiają tatuować się jak żydowskie prostytutki, to ty nie chcesz być w tyle i nadąźasz za " postępem".
  Obgryzaj kości z pańskiego stołu imperialnego i nie truj już tylko przyjmij pozycję waruj alaskański kundlu.
 • @stanislav 19:32:45
  Nie wal głupa
  Nie wstydź sie wyglądu
  Pan Bóg stworzył to co stworzył
  I mamy co mamy
  shalom
 • @stanislav 16:16:19
  To twoja ostatnia bytność na moim blogu. Wracaj do WPS- Wiernych Putinowskiej Satrapii.
  Żegnam!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930