Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
291 postów 2932 komentarze

mikstury bezmetki

1abezmetki - Bez Tabu. Wybrane, trudniej dostępne teksty, własne tłumaczenia i "widzimisie". Wyrażam i popieram tradycyjne poglądy lewicowe. Nie po drodze mi zarówno z liberałami , "nową lewicą", ad personam - chamstwem, fanatyzmem i polit-poprawnością

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

1a1a1a1a1a1a1a1a1a1a1a1a

 

 

KOMENTARZE

 • Administracja:
  Daję Wam wybór; albo zdejmujecie tekst stanislava w jęz. rosyjskim, albo ja usuwam mój tekst przetłumaczony na miejscowe narzecze i wysyłam Neon na urlop!
 • @1abezmetki 07:22:17
  Proszę zostawić swój tekst. Jest pięknie przetłumaczony i oczywiście powinien być na jedynce zamiast wklejki po rosyjsku stanislava. Mimo wszystko proszę go zostawić.
 • Większa władza dla roayjskiego parlamentu
  Nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Przekazanie więcej władzy dla parlamentu będzie też oznaczało ograniczenie zakresu władzy prezydenta.

  Zastanawia mnie czy Putin planuje jakieś dłuższe pozostanie w polityce.
 • Dziury w niebie nie będzie
  //usuwam mój tekst przetłumaczony na miejscowe narzecze //

  Pańskie teksty nie przedstawiają większej wartości.Nie niosą istotnych informacji i w niczym nie pomagają czytelnikowi w lepszym rozumieniu "rosyjskich klimatów".
  Zazwyczaj są to teksy "zaimportowane" z niszowych stron netowych lub przestawiające opinie prowincjonalnych blgorów.
  Można na okrągło czytać te pańskie przetłumaczone teksty i ani o milimetr nie przybliżyć się do czegoś konkretnego.Po ich przeczytaniu człowiek wie dokładnie tyle samo co i przed.
  I żeby bodaj niosły w sobie jakieś wartości estetyczno albo artystyczne -ale i tej funkcji nie pełnią.
 • @ikulalibal 10:32:23
  Proszę dodać "moim zdaniem" przed komentarzem, tak będzie uczciwiej, tym bardziej że oceniło się notkę bez czytania i bez jakiejkolwiek wiedzy, co Autor bloga przetłumaczył.

  Nie przetłumaczył nic niszowego, tylko tekst z rosyjskiej prasy głównego nurtu. A skąd pochodzi wklejka stanislava*, która się komentatorze zachwyciłeś? To jest melanż wielu artykułów z różnych źródeł ( w tym niszowych), sklejonych razem i bez podania skąd one pochodzą. To artystyczne dzieło w języku rosyjskim powinno już dawno być w lochu albo zostać usunięte ze strony całkowicie.

  Proszę się więcej nie wypowiadać na temat wartości artystycznych/estetycznych, bo aroganckie trolle nie są w tym temacie obeznane.
 • @HASKI 12:21:03
  Nie jestem zainteresowana waszymi "mądrościami".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031