Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
291 postów 2932 komentarze

mikstury bezmetki

1abezmetki - Bez Tabu. Wybrane, trudniej dostępne teksty, własne tłumaczenia i "widzimisie". Wyrażam i popieram tradycyjne poglądy lewicowe. Nie po drodze mi zarówno z liberałami , "nową lewicą", ad personam - chamstwem, fanatyzmem i polit-poprawnością

Krowi mocz - remedium wobec COVID-19 ?!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co kraj - to obyczaj! Setki Hindusów urządzają imprezy z piciem moczu krów w nadziei, że ma on właściwości lecznicze w zwalczaniu koronawirusa

 

"Cudowny" płyn: członek Akhil Bharat*1., Hindus z partii Mahasabha*2. pije krowii mocz na imprezie w New Delhi w sobotę.

"Światowi przywódcy powinni importować płyn z Indii'

Ludzie ustawiali się w kolejce po swój udział moczu krów rozlewanych z dzbanków na gaumutra party (impreza moczu krów) zorganizowana tutaj przez Swamiego Chakrapaniego, prezydenta Achil Bharat hinduskiej Mahasabhy.

Impreza rozpoczęła się od "yagny*3." i modlitw do krowy i samego wirusa, prosząc go, by odszedł i nie zabijał już ludzi. Duży plakat w tle przedstawiał awatar hinduskiego boga Narsingha w postaci wirusa.

Podczas tego wydarzenia Chakrapani stwierdził, że COVID-19 jest "awatarem", który " przyszedł ukarać tych, którzy spożywają nie-wegetariańskie pokarmy.”

 Prosząc wirusa o przebaczenie w imieniu mięsożerców, obiecał, że Hindusi nigdy więcej nie będą jeść mięsa. - Koronawirus pochodzi od ludzi, którzy zabijają i jedzą zwierzęta. Kiedy zabijasz zwierzę, tworzy ono rodzaj energii, która powoduje zniszczenie w tym miejscu " - powiedział Chakprapani podczas imprezy.

"Oni (światowi przywódcy) powinni otrzymać mocz krowi importowany z Indii, ponieważ Wszechmogący przebywa tylko w indyjskiej krowie, a nie w jakiejkolwiek obcej rasie"-powiedział.

Jego komentarze pojawiały się nawet wtedy, gdy Centrum poprosiło ludzi, aby nie zwracali uwagi na " plotki", że COVID-19 rozprzestrzenił się poprzez nie-wegetariańskie jedzenie, takie jak jajka, kurczak, jagnięcina i owoce morza.

Minister rybołówstwa, hodowli bydła mlecznego i hodowli zwierząt, Giriraj Singh, powiedział dziennikarzom 6 marca, że Światowa Organizacja Zdrowia Zwierząt, a także indyjski regulator bezpieczeństwa żywności FSSAI, stwierdziły że nie ma naukowych dowodów na przenoszenie koronawirusa ze zwierząt na ludzi.

"Fałszywa plotka uderzyła w tysiące rolników. Ucierpiały środki do życia rolników i ludzi zaangażowanych w cały łańcuch wartości. Pokornie proszę ludzi, aby nie ulegli plotkom" - powiedział minister.

 Chociaż lekarze na całym świecie stwierdzili, że na koronawirus nie ma lekarstwa, Chakrapani stwierdził, że krowi mocz jest "jedynym lekarstwem" dla COVID-19 i poprosił światowych przywódców o spożywanie "cudownego płynu" i dawanie przykładu w walce z zakaźną chorobą wirusową.

 

 "Wszyscy nasi przywódcy i urzędnicy konsumują gaumutrę(krowi mocz), ale robią to za zamkniętymi drzwiami i kiedy są chorzy. To nie działa w ten sposób - powiedział, twierdząc, że mocz krowi musi być spożywany codziennie, aby utrzymać choroby na dystans.

"Oni (wodzowie) wstydzą się tego daru, który dali nam bogowie. Krowi mocz to czysty eliksir. Każdy powinien go pić.”

Impreza rozpoczęła się od "yagny" i modlitw do krowy i samego wirusa, prosząc go, by odszedł spokojnie i nie zabijał więcej ludzi. Duży plakat w tle przedstawiał awatara hinduskiego boga Narsinga w postaci koronawiruChakrapani podkreślił, że światowi przywódcy powinni importować "gau mutra" z Indii, ponieważ krowa dająca "cudowny eliksir" powinna być tylko rasą indyjską.

"Proszę wszystkich prezydentów i premierów świata, aby codziennie przyjmowali krowi mocz. Macie wszystkich tych naukowców, którzy nie znają leku, a my mamy lekarstwo ofiarowane nam przez bogów " - stwierdził.

 Kriti Bhushan, były dyrektor Generalnej Dyrekcji zdrowia, powiedział PTI, że nie ma naukowych dowodów na to, że mocz krowi może wyleczyć koronawirus. "W medycynie nazywamy coś lekiem dopiero po przetestowaniu go na 100 osobach lub więcej. Jest to jednostronna opinia i bez jakichkolwiek podstaw. W rzeczywistości obecnie nie ma lekarstwa na koronawirusa. Wielu naukowców nieustannie pracuje nad znalezieniem rozwiązania " - powiedział.

Rajesh Sharma, wolontariusz na tym wydarzeniu, zaręczył za jego "cudowne" właściwości, oferując napój ludziom wokół niego.

"Dzisiaj masz tylko jedną szklankę, a nazajutrz odczujesz różnicę. Gaumutra może wyleczyć wszystkie choroby, mogę ci dać pisemne gwarancje " - stwierdził Sharma.

Savita, Gospodyni domowa z Paschim Vihar, przyjechała tutaj, aby wziąć udział w imprezie; piję codziennie gaumutrę,bo nie ma nic zdrowszego. Wszyscy w mojej rodzinie to piją -powiedziała, popijając krowie mocz ze szklanki.

 

Uwaga!

Nie  jestem  autorem  artykułu   a  jedynie  tłumaczem -amatorem!

Ponadto, co podkreślam,  powyższy tekst zawiera informacje i oceny wyłącznie autora/autorów  obcojęzycznej publikacji,  z którymi -proszę,nieutożsamiać  tłumacza. Poglądy i opinie tłumacza, pozostają  jego prywatną  sprawą,  dopóki nie wypowie się jako komentator !

 

Przypisy:

 *1. Akhil Bharat Nepali Ekta Samaj (ABNES) - grupa założona w 1979 roku w Varanasi w Indiach, której celem jest praca dla jedności i dobrobytu ludu nepalskiego zamieszkującego Indie.w lipcu 2002 r. została uznana za organizację terrorystyczną i zakazana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Po tym orzeczeniu Janardhan Tapa, członek wykonawczy Komitetu Centralnego grupy, ogłosił, że zmieni nazwę i skupi się na"działalności społecznej i kulturalnej".

W tłumaczeniu na język angielski z hindi grupa ta nazywa się w przybliżeniu "All India Nepal integration Society".

 *2. W Hindu Mahasabha (oficjalnie Akhil Bharat Hindu Mahasabha lub All-India Hindi Grand Assembly) - partia polityczna w Indiach.

Organizacja ta została założona w celu ochrony praw społeczności hinduskiej do ochrony religii hinduskiej na subkontynencie indyjskim w następstwie ruchu "Hilafat", który wspierał Mahatma Gandhi, po utworzeniu All India Muslim League w 1906 roku I utworzeniu przez brytyjski rząd Indii odrębnego muzułmańskiego elektoratu w ramach reform Morley-Minto w 1909 roku

 *3. Yagnajest hinduskim rytuałem wykonywanym od czasów starożytnych, w którymAgni Deva, bóg ognia, działa jako pośrednik między człowiekiem a bogami. Jest on wykonywany przed ogniem i z recytowaniem mantr wedyjskich. Yagna to sanskryckie słowo oznaczające "Kult", "ofiarę "

 

 YouTube:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=_QzKbMF7Kz0

Hindusi aby uchronić się przed koronawirusem, kąpią się w krowim łajnie”

 

Źródło:

https://www.thehindu.com/news/national/coronavirus-group-hosts-cow-urine-party-says-covid-19-due-to-meat-eaters/article31070516.ece

Tytuł: “Coronavirus: Group hosts ‘cow urine party’, says COVID-19 due to meat-eaters “

Autor: PTI

New Delhi, March 14, 2020

 

wybór, tłumaczenie i opracowanie:bezmetki
Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych
materiałów: zezwalam wyłącznie na darmowych

platformach elektronicznych, ze wskazaniem adresu

tekstuźródłowegoipseudonimu autora tłumaczenia.

 

KOMENTARZE

 • Uwaga, nie komentuję wiadomości. Podaję raczej spostrzeżenia.
  Praktykujący Hinduiści traktują swe bóstwa jako żywe, realne Osoby.
  Żyjące w czasie rzeczywistym i chwilowo nie przebywające gromadnie na Ziemi.
  Dla nich Transsubstancjacja zachodząca w czasie Mszy Św. nie stanowi niczego niemożliwego.
  Dla przeciętnego Europejczyka to może być zaskoczeniem, lecz w dziś tak dumnej ze swych osiągnięć Europie świeży mocz ludzki był traktowany jako świetny odkażalnik. Spirytus również choć preferowano użycie wewnętrzne. Używano też chyba soli srebra.
  Dopiero w epoce rozwoju chemii i syntetyzacji leków powstały nowe substancje.
  Nawet na zajęciach PO mówiono nam że w razie braku dezynfektorów można posłużyć się moczem. Oczywiście w warunkach pola walki czy survivalu.
  W czasie Wielkiej Wojny żołnierze obu stron sporządzali sobie z braku innych maski przeciwgazowe nasączone moczem.
  Co do stosowania wewnętrznego, hmmm, kch. kch, mchm, tak, można czuć dziś obrzydzenie. Tak.
  Ale zapewne w hipokratejskich i średniowiecznych zaleceniach medycznych miało ono miejsce.
  Tak, że nie ma co ewentualnie wydziwiać nad piciem moczu. Dla Hindusów z kolei dziwne mogą być praktyki Rosjan, Finów i … Japończyków. Owe nacje ponoć ze wzmożonym nasileniem dezynfekują się mocnymi alkoholami. Ci ostatni preferują polskie wódki. Cóż, bazai, kanpai!
  Krowa w społeczeństwie wegetarian jako często jedyna żywicielka pełni niezwykle ważną rolę- a od tego do ubóstwienia bliska droga:(
  Ale na wszelki wypadek proszę zwolenników Angeli i Małgoni o nieoddawanie im boskiej czci. Amen.
 • @brian 11:11:44
  A tu "Remedium" na wszystko.
  Madamme Marila, sil vous plait:

  https://www.youtube.com/watch?v=ucfNtTsyjYA

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031