Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
341 postów 3232 komentarze

mikstury bezmetki

1abezmetki - Bez Tabu. Wybrane, trudniej dostępne teksty, własne tłumaczenia i "widzimisie". Wyrażam i popieram tradycyjne poglądy lewicowe. Nie po drodze mi zarówno z liberałami , "nową lewicą", ad personam - chamstwem, fanatyzmem i polit-poprawnością

Cyngiel się “zcykał”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Prawdziwy, niezmanipulowany obraz rzeczywistości"

... i "skitrał" moją skargę do lochu!

https://mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/159236,kolejne-skandaliczne-naduzycie-repsola#cmnts

Oto załgana fasada Neon 24.pl!

“Pierwszy prawdziwie niezależny, multimedialny serwis informacyjno-publicystyczny. Znany jako Polski Huffington Post. Społeczność blogerów czytana przez miliony. Prawdziwy, niezmanipulowany obraz rzeczywistości. Tego nie dowiesz się z populistycznych mediów. Śledztwa, interwencje, telewizja i tygodnik ogólnopolski. Jesteś zaniepokojony, zirytowany, czujesz się oszukiwany ...”

 

KOMENTARZE

 • Szanowny 1abezmetki
  Już dawno powinieneś się zorientować, że na tym portalu trolle nie mają łatwego życia. Skierowanie tekstu do działu "co piszą inni" z pewnością nie jest nadużyciem. Z pewnością lubimy poczytać teksty z portali innych krajów, ale bez przesady. Nie jest to również powód do szkalowania admina. Dostaliśmy w tej sprawie kilka zgłoszeń o zablokowanie trolla od innych użytkowników. Z tego co widzę, masz miesięczny czas na przemyślenie swego postępowania. Po miesiącu będziesz miał kolejną szansę by udowodnić iż wśród Polaków możesz pisać.
 • Patrząc ze wstrętem
  Neon24, który się polskim mieni, a ma w założeniach nasilenie proniemieckiej i prorosyjskiej propagandy, prosi o grosik na cele statutowe. Ho! Ho! Ho! Może dostaniecie kopiejkę od Dziadzia Mroza.

  A jakby tego jeszcze było mało, tutejsza administracja ogłasza wyłączność na polskość.

  Trzeba przyznać, że Zawisza to administrator z wielkimi ambicjami, choć ciągle jeszcze nie dostrzega, że on sam troll pomiędzy innymi administracyjnymi trollami.

  Nawet stara szkapa pod obłąkanym rycerzem, pozbawionym logiki i opamiętania, też by padła i na koniec ostatnie tchnienie wydała ze śmiechu. A tenże wojownik niechybnie stoczyłby się w błoto gubiąc przy tym niebieska misiurkę, której barokowe kształty bardzo przypominają wykwintny nocniczek - najdroższą pamiątkę po szlachetnie urodzonych polskich przodkach.

  Sądziłam, że tutejszy trzęsawisko jest już nie do usunięcia ani wyczyszczenia. Rok 2020 dał mi jednak nową nadzieję.
 • @Zawisza Niebieski 03:06:47
  Nie kompromituj się , bo nikt o zdrowych zmysłach
  Nie uwierzy w Twoją obiektywność tak zwaną
  Próbujesz metodą wciskania, lecz w domysłach
  Czynić pozorację dla naiwnych załganą
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże i Nawróć
 • @AgnieszkaS 06:21:31
  Pani Agnieszko, nikt nikogo nie zmusza do wpłat, zaś jak może Pani zauważyła, na trolle nastały ciężkie czasy, polskie portale się czyszczą z trolli. Tezeusz/Wanda Warska, co się rejestruje raz jako dziewczynka raz jako chłopaczek, Husky, znawca dialektu rynsztokowego z kolejnych polskich portali wylecieli i został im tylko "trolli grajdołek", stąd takie nerwy.
  U pani też puszczają nerwy. Na Neon24 trolle są pod kontrolą, co zresztą i w tym przypadku może pani zobaczyć. Tu można spokojnie dyskutować nie spodziewając się, że zaraz pani zostanie zbluzgana. I to wyróżnia polskie portale. Polacy mają różne poglądy i na portalu mają prawo je wyrażać a czytelnik oceniać i kulturalnie z nimi dyskutować, pani zaś marzy się powrót do czasów PZPR gdzie na Mysiej decydowano co Polak może myśleć/wiedzieć a co nie. Ale to już nie te czasy. Próbę podporządkowania sądów partii ukróciła Bruksela, Ziobro się rzuca, premiera od "miękiszonów" wyzywa i tyle może.
  Tak więc jak pani pozwoli, będzie to portal dla Polaków a nie wyłącznie dla zwolenników PiS. Czasy jedynej partii reprezentującej Polaków już słusznie minione.
 • @JAM.M 09:24:48
  Szczęść ci Boże JAM.M i niech ci święty Mikołaj rozumu trochę podaruje.
 • @Zawisza Niebieski 15:39:57
  Gdybym go nie miał nie widziałbym numerów
  Które w spółce siejecie tu dla blogerów
  Nigdy nie wierzyłem we wmawiane kity
  Dlatego gdy to widzę nastają zgrzyty
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże i Nawróć
 • @Zawisza Niebieski 15:36:27
  Po chamsku potraktowany przez administrację bloger Bezmetki nie jest zwolennikiem PiS. Jego tłumaczenie zostało umieszczone w tutejszym lamusie, gdzie spoczywają minutowe efekty "kopiuj i wklej", a on sam dodatkowo ukarany waszym "miesięcznym urlopem".

  Takie postępki przynoszą tylko wstyd temu portalowi.
 • @JAM.M 16:25:00
  A może tak dla nauki o twojej twórczości napiszę, może te zgryzoty odejdą/
  Popatrz jak wyglądają twoje teksty. To przeklejki z różnych portali, do tego nawet nie uporządkujesz tekst by nie był pocięty zgodnie z szerokością wiersza na tamtym portalu. Wszystkie te teksty nadają się do działu Co piszą inni, tyle, że ten dział byłby "twoimi dziełami" zajęty. Czy coś takiego można promować? Ot tajemnica twoich zgryzot.
 • @Zawisza Niebieski 16:44:43
  Gdybyście nie kręcili to tekst jest czytelny
  Za każdym razem ręcznie to czynię pokornie
  Bo wklejanie jest dla wybranych, stan realny
  Lecz z Bogiem idąc czynię to chętnie niezłomnie
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże i Nawróć
  PS.
  Te przeklejki to sama wiedza
  Nie ruska czy niemiecka miedza
 • @AgnieszkaS 06:21:31
  Podoba mi się Pani określenie, że ta misiurka podobna do nocnika i to pamiątka po przodkach.

  Tyle, że w tym przypadku to raczej pamiątka po zadkach a nie przodkach.
  Pani, mieniąca się być kobietą, powinna to wyczuwać...
 • .,.,.
  Akurat rzuciłam okiem na stronę główną neonu, tam po lewej było o wpisie 1abezmetki, że soros ma pretensje do merkel i że on nie lubi Polski i Węgier, czyli negocjacje Polski i Węgier odniosły sukces. I w tej sekundzie, gdy na to kliknęłam – znikło i nie ma w ogóle. Czy sam Pan to usunął, Panie 1abezmetki, czy ktoś inny to zrobił? Temat byłby ciekawy i chętnie bym przeczytała o tym spod Pana pióra.
 • @nana 11:19:43
  Nic mi na ten temat nie wiadomo. Pozdrawiam Panią z Nowym Rokiem
  (z opóźnieniem spowodowanym brakiem dostępu do konta).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930